VI HÄLSAR DIG VÄLKOMMEN TILL WESTFIELD MALL OF SCANDINAVIA 

Centrumchef

Hej,


Tillsammans med mitt team hälsar jag dig varmt välkommen till
Westfield Mall of Scandinavia. För att göra ditt besök så trevligt som möjligt
tar vi gärna emot dina kommentarer och önskemål. Vi är stolta över
att göra ditt nästa besök till en unik upplevelse!

Vi ses snart,

Sofia Rundström, Centrumchef Westfield Mall of Scandinavia


KONTAKTUPPGIFTER WESTFIELD MALL OF SCANDINAVIA


Fakturafrågor parkering
08-121 534 30 | Telefontider: mån-fre 08:30-17.00
mos@parkman.nu

Parkman
Mån-fre 
08:30-17:00

Fastighetsägare
Unibail-Rodamco-Westfield
Box 7846
103 98 Stockholm
http://www.urw.com
08-586 230 00

Felanmälan:
08-408 089 36
Klicka här för att göra en felanmälan direkt.

För information om butiker, öppettider och övrig service:
Westfield Mall of Scandinavia
08-4000 8000   
info@westfieldmallofscandinavia.se 

Vi finns också på Facebook!  

Besöksadress: 
Westfield Mall of Scandinavia
Stjärntorget 2
169 79 Solna 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uthyrning av pop-up i lokal och
permanenta 
lokaler i Westfield Mall of
Scandinavia:

Butik:
Daniela Olivecrona,
daniela.olivecrona@urw.com

Siham Akkawi, siham.akkawi@urw.com

Restaurang och café:
David Pettersson,
david.pettersson@urw.com

Uthyrning av tillfälliga ytor för
pop-up och reklamaktiviteter/sampling:

Head of Commercial Partnerships
Ulrica Frisk-Forsman
ulrica.frisk-forsman@urw.com

Sales Manager Senior/Commercial
Partnerships
Jacob Brandon-Cox
jacob.brandon-cox@urw.com

Sales Manager Retail
Commercial Partnerships

Jonas Pettersson
  jonas.pettersson@urw.com